Xhensila me Besin shijojnë pushimet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Xhensila Myrtezaj dhe Besi, po kalojnë pushimet e dëshiruara. Këngëtarja ka shfaqur në Instagram se si po i'a kalon ato dhe çfarë aventurash ka bërë me të dashurin e saj. Në një foto të publikuar së fundmi, Xhensila ka treguar se Besi ka kapur një yll të bukur deti vetëm për të. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori