Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Xhensila hedh valle vetëm pak orë para dasmës (FOTO LAJM)

Padyshim që dita e sotme është dita më rëndësishme në jetëne Xhensilës.

Kjo sepse këngëtarja sot martohet me aktorin e humorit Bes Kallakun

Por xhenisla ndryshe nga nusete tjera është treguar më bujare me fanat dhe ka treguar shumë nga detajet.

AMa vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar foto nga momentet parapërgatitore të dasmës, ndërsa duket se gjithçka po e përjeton me shumë kënaqësi.

Myrtezaj Ka ndarë me miqtë e saj në Instagram disa nga këto momente, ndërsa shihet se po kërcen.

Në dhomë duken edhe grimierët e saj, të cilët ajo u ka besuar ditën e saj të madhe. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori