Xhensila e Besi, pushime "të nxehta" jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën poshtë nga këngëtarja dhe të afërm të saj se nuk ishte e vërtetë.

Së fundmi së bashku me aktorin e humorit Bes Kallaku Xhensila kanë zgjedhur një destinacion mjaft luksoz për të udhëtuar në San Torini.

Është vetë këngëtarja Myrtezaj që ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj "Instagram".

Kënga e fundit që ka lansuar është "Çelsi i zemrës", këngë që i është dedikuar të dashurit të të zemrës, Bes Kallaku. /albeu.com/


Shtuar më 13/02/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori