Xheni Mhillaj e “Big Brother”, shfaqet mahnitëse (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish-banorja e Big Brother Albania 9 Xheni, ishte një nga vajzat më simpatike të këtij edicioni.

Edhe pse tashmë sështë më pjesë e saj ajo është përfolur shumë nga mediat, kjo për shkak të lidhjes së saj me Bernardin e më pas ndarjen e tyre.

Xheni është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo në foto e fundit të poastuara u pa mjaft në formë. ''Nuk mund të jetoni të kënaqur me 20 vite të vakët. Ose ngrije ose digje'', shkruan ajo krahas fotos.

Së fundmi Xheni është parë shumë në shoqërin e Olsi Klosit dhe ky një ish banor. të ketë lindur diçka mes tyre? /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori