Xhemi Shehu sjell në jetë një djalë (FOTO LAJM)

Prezantuesja Xhemi Shehu është bërë nënë për herë të dytë, ndërsa ka sjell në jetë një djalë i cili quhet Gabriel.

Ajo ka sjell në jetë djalin e saj të dytë, i cili peshon 3.2 kilogramë dhe mësohet se është mëse i shëndetshëm. Gabrieli është vëllai i Martinit, djalit të parë të vajzës së njohur të ekranit. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori