Xhemi Shehu në pushime me Orindën, Arbana nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM)

Së fundmi moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta kanë zgjedhur të pushojnë së bashku në jug të Shqipërisë ku dhe fotot e tyre janë komentuar mjaft.

Por duke ditur miqësinë e ngushtë të saj me Arbanën duket se Xhemit i mungon mjaft.

"Kur nuk ke &arbanao", ka shkruar Shehu krah fotos ku nuk ka munguar dhe përgjigja e Osmanit.

“Ose Orindën”, ka shkruar moderatoja duke shkaktuat mjaft të qeshura tek ndjekësit që nuk i kanë shpëtuar këto komente dhe kanë pohuar se Arbana ndihet “xheloze”./albeu.com/

Shtuar më 23/07/2020, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori