Xhemi në super formë (FOTO LAJM)

Moderatorja Xhemi Shehu ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet në palestër.

Ajo që bie në sy janë format e saj perfekte.

E veshur sportive me një palë streçe të zeza dhe atlete te kuqe, moderatorja duket se ka një vullnet të plotë për t’u bërë fit.

“Kur secili sheh telefonin e vet”, shkruan Xhemi duke përcjellë mesazhin se kur ndodhet në palestër nuk merret me gjë tjetër veç ushtrimeve. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori