Xhelozia mes dy djemve të Sarës dhe Ledionit: Është një sfidë (FOTO LAJM)

Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj, Roman.

Ajo dhe e motra Lori Hoxha, janë shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndajnë me ndjekësit e tyre, momente të ndryshme nga jeta lusoze që ato bëjnë.

Tashmë familja e Sarës është bërë më e madhe, dhe ajo tashmë ka treguar se përveçse është e lumtur për dy djemtë e saj, kjo periudhënë të cilën ndohet i kërkon balancimin e vëmendjes për tek dy fëmijët e saj.
Shtuar më 07/12/2019, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori