Xhelozia e Vesa Lumës do t'ju habisë (FOTO)

Këngëtarja Vesa Luma është duke shijuar zhvendosjen e saj me familjen për të jetuar në Zelandë. Ajo së fundmi ka publikuar një fotografiInstastory e cila pak po ia “prish qejfin”.

Në këtë fotografi ajo nxori bashkëshortin e saj dhe djalin e tyre, ku shihen se si po argëtohen bashkë baba e bir.

E për këtë gjë ndjehet “xheloze” Vesa! /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori