Xhansu dhe Hazall, mike të ngushta jashtë serialit (FOTO LAJM)

Kush do ta mendonte që armiqësinë që kishin gjatë serialit, do ta linin gjatë sheshit të xhirimeve.

I referohemi dy protagonisteve kryesore të serialit “Fate të kryqëzuara”.

Tashmë Hazalli dhe Xhansuja janë bërë personazhenjohura për publikun shqiptar.

Ato shfaqen në film si rivale, por në jetën reale ato janë mike shumë të mira. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2016, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori