Xhaketë dhe fustan: 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO LAJM)

Nëse ka një kombinim të rehatshëm, ai është fustani shoqëruar me xhaketë.

Por jo domosdoshmërisht këto të dyja qëndrojnë mirë pranë njëra- tjetrës.

Ky artikull do t’ju ndihmojë me 6 raste kur xhaketa dhe fustani kombinohen duken bashkë.

Për më tepër i gjeni në galeri. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2019, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori