Vriten dy terroristët e shpërthimit në Izmir të Turqisë (FOTO LAJM)
Një shpërthim në afërsi të një gjykate në Izmir të Turqisë ka lënë dy të vdekur dhe 11 të plagosur.

Mediet turke raportojnë se dy terroristë janë vrarë pas përleshjeve me policinë.

Përleshjet thuhet se janë në vazhdim e sipër në vendin e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2017, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori