Vrasje e dyfishtë në Ohër

Një incident me të shtëna armësh iu ka marrë jetën dy personave në një lokal në Ohër, 30 minuta para mesnatës.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur pranë restorantit "Imperator".

Policia ka informuar se B.P (34), ka qëlluar në drejtim të pronarit të hotelerisë C.R dhe personit R.G (38).

Motivet e ngjarjes që ka tronditur qytetin e Ohrit akoma nuk janë bërë të ditura. /albeu.com/


Shtuar më 22/08/2014, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori