Vlorë, ja si u shemb hoteli 7-katësh (FOTO-VIDEO)

Është realizuar më në fund shembja me eksploziv e 7 katëshit e planifikuar për hotel, dhe që është ende e papërfunduar në Vlorë. Rreth 285 kg eksploziv C4 i cili ishte vendosur shpërtheu me një të shtypur. Mbi 2000 vrima ishin hapur në katin e parë dhe të tretë.


E gjithë zona ishte boshatisur ndërkohë që shumë kureshtarë e ndoqën nga larg atë çfarë ndodhi. /albeu.com/

Shtuar më 27/10/2013, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori