Vjehrri i drejtohet Clooney-t: Tani dua nipa e mbesa (FOTO LAJM)

Teksa shquhej për lidhjet dhe ndarjet e herëpashershme, tashmë George Clooney duhet të mendojë për të krijuar një familje, pasi kjo ka qënë edhe kërkesa e vjehrrit të tij.

Ceremonia e pritur prej kohësh mori vëmëndjen e duhur, e ndërsa aktori duket të realizojë misionin e radhës me sukses. George Clooney ka lidhur kurorë me avokaten Amal Alamuddin.

Vjehrri i tij, Ramzi Alamuddin, i ka përcjellë atij një mesazh të qartë në ceremoninë e martesës. “Tani dua nipa e mbesa” ka deklaruar ai, në fjalimin e mbajtur në këtë ceremoni. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori