Vjedh makinën dhe e përplas me një super "Lambo", të riun e gjen belaja (FOTO LAJM)

Një 14 vjeçar është arrestuar pasi përplasi një makinë "Subaru Forester" me një "Lamborghini Urus" duke shkaktuar dëme kolosale.

Ngjarja ndodhi në Perth të Australisë pasi adoleshenti vodhi një makinë duke bërë që të dalë nga rruga.

Akuza mjaft të rënda rëndojnë mbi adoleshentin, përfshirë atë për
vjedhje, si dhe shkaktim të dëmit të rëndë material.
Shtuar më 19/10/2019, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori