Vizitat në vendet islamike, Kate Middleton shkëlqen me të gjitha veshjet (FOTO LAJM)

Kate Middleton shquhet për shijen e saj të hollë në veshje dhe këtë herë e ka treguar padyshim se di edhe të respektojë edhe vendasit.

Këtë herë princesha e preferuar e të gjithëve, ka mbajtur veshur një fustan tradicional blu mbretëror nga stilisti vendas pasi ajo dhe Princi William takuan fëmijët e kopshtit në shkollën Islamabad gjatë ditës së parë të plotë të turneut të tyre në Pakistan.

Ardhja e William dhe KateIslamabad mbrëmë shënon vizitën e tyre të parë zyrtare në vendin islam.

Dhe tani që ditët mbaruan, mediat e kanë ngriutr ne piedestal për të gjitha veshjet e kujdesshme dhe mbi të gjitha respektuese ndaj traditës. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2019, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori