Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë!
Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe për natën e ndërrimit të viteve.

Disa nga modelet që vijnë nga sfilatat të japin pak shkëlqim, me copa metalike, apo dhe modeli i “disco ball’.

Ndërsa ata që nuk janë fansa as të njërës e as të tjetrës, mjafton vetëm një fund i thjeshtë me ngjyrë metalike për të mirëpritur 2018.

Ja disa ide nëse do të qëndroni në shtëpi apo do të dilni:

Qoftë nëse do qëndrosh në tavolinën e festës apo në divan duke parë televizor, duhet pak shkëlqim, ose tek këpucët, apo një triko e thurur e zbukuruar me bizhuteri.

Nëse do të dilni, do të shikoni në një festë për të festuar vitin e ardhshëm që po vjen duhet të shndrisni sa më shumë dhe të “verboni” rrugët ku kaloni. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori