Vitet nuk kalojnë për Eranda Libohovën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në profilin e saj në Instagram, Eranda Libohova ka publikuar një fotografi ku tregon format trupore e veshur me bikini të zeza ndërsa lahej në det. Pavarësisht viteve, trupi i këngëtares dukej në formë dhe i tonifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori