E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Vishnja, ngjyra e 2015-ës (FOTO LAJM)

Vishnja është ngjyra trend e këtij viti, ajo është shpallur zyrtarisht ngjyra e vitit 2015. Vishnja ose masala, cilësohet si një ngjyrë që pasuron mendjen, jep shkëlqimin e duhur dhe është ngjyra që të bën të dukesh elegante dhe fine.

Përmes fotove vëmë re se ajo është e pranishme kudo, në veshje, në makiazh, në bizhu dhe në objekte të tjera që ne mund të përdorim. Shikoni fotot dhe do bindeni se masala është ngjyra e duhur. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori