Vishet Bleona, shikoni çfarë ka veshur në ceremoninë "Oscar" (FOTO LAJM)

Këngëtarja Bleona Qereti kujdeset që të marrë pjesë në organizime prestigjioze ndërkombëtare dhe kështu nuk kishte se si ta humbiste cerëmoninë e ndarjes së çmimeve "Oscar 2017|.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, Bleona tregon edhe fustanin e veshur, i cili duket tejet "normal" krahasuar me veshjet që ka veshur në organizime të ngjashme më parë.

Mbetet për t'u parë nëse Bleona ka zënë "mend" nga kritikat e shumta apo tashmë trupi nuk ia lejon më të bëjë ekspozime të tilla? /Albeu.com/
Shtuar më 27/02/2017, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori