Vishen si ushtarë të ISIS për Halloween (FOTO LAJM)

Një zgjedhje "interesante" për këtë Halloween ka qenë ajo e të veshurit si ushtarët e ISIS-it.

Duke qenë se njerëzit kanë degjuar per raportimet që vijnë nga Lindja e Mesme dhe mizoritë që kryejnë grupi ISIS, kanë zgjedhur këtë grup për të "festuar" natën e Halloween-it.

Në rrjete sociale qarkullojnë foto të ndryshme ku personat janë veshur si ushtarë të ISIS.

Megjithatë, këto foto janë realizuar vetëm për këtë festë dhe nuk duhet të jenë burim frymëzimi për askënd./albeu.com/

Shtuar më 31/10/2014, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori