Vipat që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM)

Angelina Jolie
Mosha shpesh është një problem që shkakton dhe ndërprerjen e karrierës së të famshmëve, por ka dhe nga ato që duket se mosha nuk është asgjë tjetër vetëm një numër më shumë.

Disa nga të famshmit e showbiz-it duket se vitet që mbajnë mbi supe nuk kanë ndikuar aspak në pamjen e tyre. Është e vështirë të besosh se ato për vite me radhë vazhdojnë të kenë të njëjtin imazh madje duken dhe më në formë se në rininë e tyre.

Në fotot e mëposhtme janë paraqitur disa nga vipat të cilët duket se plakja është e pamundur. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori