Vipat me rrudhat e para (FOTO LAJM)

Mund ti shpëtosh çdo gjëje përveç plakjes dhe vdekjes. Sado që i pasur të jesh e vetmja gjë nuk mund të blesh është plakja dhe vdekja dhe këtë më mirë se kushdo tjetër e kanë kuptuar personazhet në foto-galerinë e mësipërme.

Edhe ato modele, aktore, këngëtare kanë parë rrudhat e para në fytyrën e tyre, si të gjitha femrat normale. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori