Vipat me më shumë fansa në Twitter (FOTO LAJM)

Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga është personi i parë që ka 20 milionë ndjekës në Twitter. Këngëtarja amerikane, e cila e ka quajtur veten “Mbretëresha e Twitter-it” pasi kaloi Britney Spears në numrin e ndjekësve në gusht të vitit 2010, arriti një tjetër shifër marramendëse gjatë fundjavës.

Lady Gaga, e cila ka hapur llogarinë në mars të vitit 2008, ka lënë pas me dy milionë ndjekës më pak këngëtarin Justin Bieber. Në vend të tretë Britney Spears, e cila deri tani ka 13.5 milionë ndjekës në profilin e saj.

Pesëtshen më të mirë e plotësojnë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama dhe bukuroshja Kim Kardashian/albeu.com/
Shtuar më 05/03/2012, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori