Vipat me dhe pa tualet, bëni ndryshimin (FOTO LAJM)

Kim Kardashian
Jo të gjithë vipat janë të bukur. Mbase figura e tyre e kuruar nga make-up, veshjet, flokët mund të jap një përshtypje që nuk ka më të bukur se ata. Në këto foto do të shifni se si personazh të rëndësishëm të showbizz duken pa u kuruar për pamjen e tyre.

Fotot në galerinë e mësipërme tregojnë ndryshimet e bukurisë së vipave pa tualet dhe me tualet. Bëjeni vetë ndryshimin.../albeu.com/
Shtuar më 08/11/2013, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori