VIP-at shqiptarë në konkurencë për tatuazhet (FOTO LAJM)

Tatuazhet janë padiskutim një trend i kohës, por më të personalizuar i bëjnë personazhet VIP, të cilët kanë edhe ata diçka në këtë gdhendje.

Këngëtarët që janë përzgjedhur në këtë foto-galeri janë në konkurencë për tatuazhet e shumtë, por më e rëndësishmja mbetet domethënia e tyre dhe koha kur është realizuar.

Në këtë listë bëjnë pjesë emra si Dafina Zeqiri, Çiljeta, Elvana Gjata, Jonida Maliqi, Tuna, Nora Istrefi, etj. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 12:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori