VIP-at konkurojnë për veshjen në dasmën e Erionit dhe Ajolës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dasma e Erionit dhe Ajolës, me plot gojën mund të cilësohet si e përsosur, ndërsa tërë vëmëndja mediatike ka qënë tek çifti në fjalë.

Një dasmë e cila ishte kuruar deri në detaj shkëlqeu dhe me praninë e shumë personaliteteve të fushave të ndryshme. Teksa nusja mahniste me sharmin e saj, nga ana tjetër e medaljes qëndronin të ftuarit, të cilët duket sikur ishin në konkurencë me njëri-tjetrin sa i takon veshjes.

U vu re se stili klasik mbizotëronte, e ku bëhej një luftë markash të ndryshme. Çifti pati dy ceremoni të martesës, në Gjirokastër ne datë 6 shtator dhe në Pezë në datë 8 shtator. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori