Vidane Zeneli shfaqet mjaft provokuese (FOTO LAJM)

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”.

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”.

vildane

Modelja seksi shpeshherë poston foto mjaft provokuese, ku nxjerr në pah format e saj bombastike.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi. Ajo ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram”, foto ku shfaqet me një body të tejdukshëm dhe tregon linjat trupore perfekte.

Fotografitë që Vildane publikon në rrjetet sociale marrin menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku fansat e komplimentojnë për format e saj.
Shtuar më 16/02/2019, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori