Victoria Beckham, një mami super-shik (FOTO LAJM)

Dy ditë më parë ajo u shfaq me një nga fustanet e koleksionit të ri që prezantoi në "New York Fashion Week" duke tërhequr vëmendjen e paparëcve. Ndërsa mbrëmjen e djeshme Victoria Beckham mahniti me pamjen e saj super të kuruar dhe shik.

E veshur me një fustan të ngjitur pas trupit në ngjyrë bezhë me të bardhë, ndërkohë që kishte veshur një palë këpucë mjaft elegante, Victoria do ti bënte zili çdo femre. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori