Vetëm nga forma e vetullës, si transformohen vajzat e famshme (FOTO LAJM)

Të gjithë e dinë se vetullat kanë një ndikim të madh në estetikën e njerëzve dhe madje mund të vendosin standarde bukurie.

Dhe një prirje që po përfshin botën, është që t’i mbani ato në mënyrë natyrale, duke i lënë të plota dhe të trasha, gjë që i jep më shumë forcë shikimit dhe kërkon më pak mirëmbajtje.

Sot, ky stil është mjaft popullor dhe të famshëm kudo duke aq mirë sa është e vështirë të imagjinohet që ata mund të kishin formë tjetër vetullash.

Sidoqoftë, në vitet 1990, ishte e zakonshme të kishe vetulla shumë të holla, e nëse po pyesni veten se si do të dukeshin yjet sot nëse do t’i ndryshonin, shikoni fotogalerinë e mëipërme.

Shtuar më 10/07/2020, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori