Vetëm me geta para pasqyrës, Rasheli "çmend" rrjetin me look-un e ri (FOTO LAJM)

Çdo lëvizje e saj bën shumë zhurmë.

Që prej daljes së saj në ekran si velinë në "Xing me Ermalin" Rashel Kolaneci ka tërhequr gjithmonë vëmëndjen e publikut.

Ajo është shumë e komentuar në rrjet dhe Instagrami i saj është mjaft i populluar ku numërohen 500 mijë ndjekës, shkruan albeu.com.

Kohët e fundit Rashel është bërë paksa pavisve në Instagram, por e ka "rikuperuar" me postimin e fundit.

Modelja ka pozuar vetëm me geta para pasqyrës dhe vëmëndjen e marrin flokët bjonde të saj siç nuk e kishim parë ndonjëherë.

Rashëli ka marrë mjaft komplimente dhe look0u i ri është pëlyq shumë./albeu.com/

Shtuar më 29/02/2020, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori