Vetëm dy foto i mjaftuan Sara Hoxhës për të treguar si shkoi viti 2019 për të (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

2019-ta ime

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Duket se vitit 2019 për trashëgimtaren e “Top Channel”, Sara Hoxhën, ka qenë viti i familjes.

Sara është bërë nënë për herë të dytë dhe pas djalit të parë, London, solli në jetë vogëlushin Roman.

Sara është bekuar me një familje të bukur të cilës i ka kushtuar thuajse të gjithë kohën e saj, ndaj dhe fotot e publikuara së fundmi janë shumë domethënëse.

Me vetëm dy foto, trashëgimtarja e “Top Channel” tregoi se i gjithë vitit i saj ka qenë rreth mëmësisë.

Në foton e parë ajo publikoi një pozë të vogëlushit London të varur në pemën e Krishtlindjeve, ndërsa në tjetrën, pozën e parë me të voglin Roman pas lindjes.


“2019-ime”- shkruan Sara krahas postimit të dy vogëlushëve të saj.
Shtuar më 23/12/2019, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori