Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM)
Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah.

Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio nuk kan nguruar ta shprehin lumturinë në rrjetet sociale ku kanë marrë pafund urime.

Por nuk pritej që Fatmën ta shihnim kaq shpejt në publik, ndryshe nga nënat e tjera të reja.

Moderatorja ka bërë daljen e parë për të qenë pranë bashkëshortit në sukesin e rradhës.

"Babi Alfio, tani jemi dy qe duartrokasim dhe krenohemi me sukseset e tua! E adhuroj aftesine tende per te bere gjerat qe do dhe per ti bere gjithmone perfekt! Te duam kampion! Suksese", shkruan Fatma në Instagram./albeu.com
Shtuar më 04/02/2020, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori