Veshje luksoze, vetëm xhaketa Loredanës i kushton 4 mijë euro (FOTO LAJM)

Herë shumë të shtrejnta e herë pak më të lira, intersi për veshjet e VIP-ave ka qenë gjithmonë shumë i madh.

Loredana prej kohësh nuk njeh rënje, këngëtarja po bën muaj që vjen në rritje dhe i ka ngjitur shkallët e suksesit me shpejtësi.

E mesa duket prej këtij suksesi shpërblimi nuk ka qenë i vogël për këngëtaren.

Faqja "What They Wearin" në Instagram zbulon se vetëm xhaketa e Loredanës e markës "Balenciaga" i kushton plot 3990 euro./albeu.com/
Shtuar më 13/03/2020, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori