Veseli jep lajmin për vdekjen e ish-deputetit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish-deputeti i kuvenditKosovës, Kujtim Paçaku ka ndërruar jetë.
Lajmin e dha kryepatrlamentari Kadri Veseli gjate seancës së sotme.

Paçaku, ishte përfaqësues i komunitetit romë në Kuvendit e Kosovës. Së fundi ai ishte shpallur ambasador i paqes në një konferencë për kulturë dhe paqe në Ballkan.


Shtuar më 17/05/2018, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori