Veseli: Gëzuar nënave dhe motrave që kontribuan për lirinë dhe zhvillimin e Kosovës (FOTO LAJM)

Kadri Veseli para monumentit "Heroinat"
"Sot, me rastin e 8 Marsit – Ditës së Gruas, me bashkëshorten, bëra nderim pranë Monumentit “Heroinat” në Prishtinë, në shenjë nderimi për të gjitha gratë dhe vajzat që kontribuan dhe sakrifikuan për vendin.

Urime 8 Marsi për të gjitha nënat, gratë dhe motrat tona që kontribuan për lirinë dhe zhvillimin e Republikës së Kosovës!
Bashkërisht të punojmë që të jemi krenar me vendin tonë.

Urime dhe gëzuar 8 Marsi!", shkruan Veseli në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2016, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori