Vesa ia mëson djalit edhe këtë gjë (FOTO LAJM)

Vesa Luma është këngëtarja e njohur e cila nga dashuria e saj me këngëtarin Big Basta ka një djalë të vogël me emrin Liam.

Në disa fotografi të postuara nga Vesa shohim çfarë bukuroshi është Liami dhe sa shumë u ka përngjarë prindërve e sidomos Vesës.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi ku nënë e bir janë duke qeshur.

Por në këto imazhe shohim se Vesa po mundohet ta mësoj të birin se si të qesh kur bënë një fotografi.

Pas disa tentimeve, mësimin e ka mësuar Liani dhe ka nxjerr një fotografi përfekte bashkë me të ëmën. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori