Vera po afron, ja si të mbani shtëpinë të freskët pa kondicioner (FOTO LAJM)

Hapni dritaret pasdite,pas perëndimit të diellit pasi nata sjell freski. Por sigurohuni që në mëngjes ti mbyllni para se dielli të dalë.
Vera po vjen dhe një nga problemet që shumë prej nesh kanë është shtëpia që bëhet si sauna, sidomos kur gjatë ditës kanë rënë rrezet e diellit nga dritarja.

Në vend të kondicionerit ne ju sugjerojmë disa hapa të tjerë për të mbajtur shtëpinë të freskët gjatë gjithë ditës.

Shfletoni galerinë e mësipërme!/Albeu.com/
Shtuar më 25/03/2017, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori