Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM)

Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida.

Pavarësisht se dyshja nuk e ka zyrtarizuar ende lidhjen e tyre, faktet në rrjetet sociale flasin vetë.

Rida është kunata e Marinës dhe mesa duket vëllezërit Selimi kanë ditur të zgjedhin.

Rida është moderatore në “Koha Vizion“ ku prezanton një emision për të rinj dhe gjithmonë ka rënë në sy për pamjen e saj.

Ndryshe nga moderatorja jonë e ëmbël Marina, Rida është brune mjaft sexy.

rrjetet sociale ajo publikon shpesh foto ku shfaqet pranë familjes Selimi, gjithashtu ajo ka qenë e pranishme edhe në ditëlindjen e ‘vjehrrës’.

Ajo e ka surprizuar me një tortë, të cilën e ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Shtuar më 20/11/2019, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori