Vëllai nxjerr fotografitë, kështu dukej Alketa Vejsiu dikur (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

POr ajo është kujdesur gjithnjë që të jetë shumë e rezervuar përsa i përket famlijes seë saj dhe i shfaq ata rrallëherë në postime në rrjete sociale për të mos thënë fare.

Por pavarësisht kësaj ajo e ka treguar gjtihnjë se është shumë familjare dhe se familja vjen e para.

Por Alketa ka një vëlla të vetëm i cili quhet Endri.

Ndryshe nga motra e tij ai publikon shpesh foto krah saj dhe fëmijëve të Alketës.

Në një nga fotografitë e fëmijërisë që ai ka hedhur ka dalë bashkë me aLketën që duket një fëmijë shumë i bukur. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 19:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori