Veliaj shpërndan pamjet: Shikoni, po voton edhe Robert Ndrenika për mua (FOTO LAJM)

Aktori Robert Ndrenika është parë sot në njërën prej qendrave të votimit në Tiranë për të votuar.

Ndrenika ka shfrytëzuar të drejtën e tij qytetare pas sherrit me Veliajn për "Teatrin", megjithatë duket se sot kryebashkiaku është kujdesur që fotoja e aktorit duke votuar të qarkullojë në disa media dhe rrjetet sociale.

Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme! /albeu.com/

Shtuar më 30/06/2019, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori