Veliaj gjobit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO LAJM)

Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gjobë një makine luksoze Ferrari.

“Bo bo bo! Bën gabim për vete – po bëhesh shembull i keq dhe për shoferët e 2019- ës! Shiko tabelën!Sot notën 4, nesër qytetar model!”, shkruan Veliaj

Por pas fotos së publikuar, dhjetra ndjekës kanë reaguar në foton e publikuar nga kryebashkiaku, të cilët dyshojnë se Fearrari është i reperit Noizy.

“O lali pse i posto kto makinat e mira ca do me tregu me kte ..a nuk jan rob si tjerët dhe kto që i poston sikur po bëni ndonje heroizëm”, shkruan një prej ndjekësve.

“Po ku po i plas by*a ati për gjobë mer”, shkruan një tjetër.

Noizy e jotja është?”, shkruan një nga komentuesit duke etiketuar edhe reperin.
Shtuar më 13/09/2019, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori