Vedati i Stupcave: Ma preu macja rrugën, e mora me bo selfie (FOTO LAJM)

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami jo rrallë herë batutat i ka të këndshme dhe na bën të qeshim.

Ai ka postuar në Tuitter një foto me një mace të zezë, e ndërsa thotë se foton e ka realizuar pasi macja ia ka zënë rrugën.

"Ma preu macja rrugën. E ndala me bo selfie", ka shkruar Vedati i Stupcave në profilin e tij./albeu.com/


Shtuar më 10/09/2014, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori