Vdes gjatë se*sit sadomazokist 26 vjeçarja, veprimi i pafalshëm i partnerit (FOTO LAJM)

Natalie Connelly ndërroi jetë gjatë seksit të shoqëruar me akte sadomazokiste dy vite më parë duke bërë që gjykata të gjejë përgjegjës partnerin e saj.

Nëna e një fëmijë të mitur u gjet e vdekur në dhomën e gjumit të të dashurit të saj me 40 plagë në trup, të cilat sipas hetuesve i kishte marrë gjatë raporteve seksuale me 40 vjeçarin John Brodhart, raporton Albeu.com.

Akti ndodhi pasi çifti kishte konsumuar shumë alkool dhe drogë, ndërsa gjykata e akuzoi multimilionerin se nuk u përpoq ta ndihmonte të rënë duke e lënë të vdiqte nga humbja e gjakut pas plagëve të marra gjatë raportit seksual të dhunshëm.

Brodhart do të duhet të kalojë më shumë se tre vite në burg. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori