Valdrin Sahiti sapo tregoi se është një baba shembullor (FOTO LAJM)

Valdrin Sahitin pak kohë më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij në martesë me Edita Ramadanim.

Tashmë ata janë bërë prindër të një vogëlusheje.

Valdrini duket se nuk e ka aspak problem të kujdeset për të bijën dhe madje t’i ndërrojë pelenën.

Ka qenë mami Edita ajo e cila ka publikuar një video të stilistit të njohur duke i ndërruar vajzës pelenën.

Ndërkohë që Edita filmonte dhe qeshte, babi Valdrini kujdesej për vogëlushen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori