Valbona Selimllari poston foton e 21 viteve më parë, bukuria që nuk shuhet kurrë

Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com.

Missi i parë Shqiptar shquhet për faktin se është natyrale dhe shumë e kujdesshme me pamjen dhe sjelljen e saj në publik.

Përveçse është konsideruar si një nga femrat më të bukura shqiptar, edhe sot e kësaj dite vazhdon të shërbejë si një ikonë e bukurisë në televizionet tona aq sa shumë e quajnë “Miss-i i përjetshëm”

Sot ajo ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet krah prezantueses dhe miss-it, Jorida Malltezi (në mes), stilistet së njohur, Enada At’Nikolla (djathtas), Enkel Gurakuqit (majtas) aktor dhe regjizor, Elio Muçës (djathtas), tashmë me profesion avokat.

Fotoja është shkrepur në vitin 1996 dhe cfarë bie në sy është bukuria natyrale e vajzave të cilat duken të treja të mrekullueshme.
Shtuar më 04/11/2017, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori