Vajzat e show bizit shqiptar që dështuan me fotoshopin (FOTO LAJM)

Ingrid Gjoni
Photoshop-i i përdorur në foton ku këngëtarja shfaqet përpara derës së televizionit ku ndodhej, duket i tepruar, aq sa ka shtrembëruar dhe kolonën e hekurit.

Edhe pse gjithmonë të kujdesshme në përdorimin e ‘photoshop’-it këto këngëtare nuk kanë qenë të vëmendshme kësaj here.

Të gjitha janë seksi në jetën reale por pak “photoshop” nuk i bën askujt keq por atëhere kur ky ‘photoshop’ nuk bëhet në mënyrë perfekte dhe dështon atëhere do fillojnë të gjitha portalet do shkruajnë.

Në emisionin Fun Day në In Tv me moderatore Fatma Methasani u fol për dështimet e ‘photoshop’-it ku vihen re dhe nga fansat e tyre.
Shtuar më 07/04/2017, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori