Vajza seksi e Niko Peleshit gjet belanë me ndjekësen pas fotos që hodhi (FOTO LAJM)

Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo është ende në moshën e adoleshencës dhe tregohet disi e kursyer me fotot, ndryshe nga moshataret e tjera që bëjnë "namin" me bikini, megjithatë ka ndjekës që përpiqën sërish të gjëjnë "cene" tek ajo.

Njëra prej tyre i ka shkruar se nuk i lyen mirë buzët duke marrë një përgjigje me mjaft ironi nga Aleksia.

"Ato buzët e ke zakon t'i lyesh 5 cm sipër", shkruan ndjekësja duke marrë përgjigjen e Aleksias: "25 centim, i bëj si 6.3 shi. " /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2019, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori