Vajza që krijoi fustan me 10 mijë letra karamelesh (FOTO LAJM)

Emily Silhamer është një vajzë nga Penssylvania që ka kaluar 4 vite të jetës duke mbledhur letrat e karameleve Starbust për të bërë një fustan.

Ajo e merrte një karamele të tillë sa herë bashkëshorti bënte pazarin pasi ishte traditi që nga takimi i tyre i parë, dhe u inspirua për të krijuar një fustan me letrat e tyre.

Të dy mblodhën më shumë se 10 mijë letra karamelesh dhe përdorën 300 të ndryshme për secilin rresht.

24-vjecarja e kishte zakon që ti mblidhte letrat dhe ti paloste, por asnjëherë nuk dinte se çfarë të bënte me të deri sa i erdhi ideja fantastike.

Emily mori propozim për martesë pasi e përfundoi fustanin dhe zgjodhi që ta vishte atë për të realizuar një set fotografik të mbushur me ëmbëlsi.
Shtuar më 20/05/2017, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori